Jak mít zářivě bílý úsměv i doma?

U zubů nám samozřejmě nejvíc záleží na zdraví chrupu. Každý se přece chce vyhnout nepříjemné bolesti zubů a řekněme si upřímně i velkým výdajům u zubaře. Určitě však každý chce, aby jeho zuby byly také krásně bílé.

Bělící zubní pasty zuby vybělí, ale v omezené míře

Pro dosažení zářivě bílého úsměvu je pochopitelně základem pravidelné a důkladné čištění zubů. Za cestě k co nejlepším výsledkům vám pomůže také výběr vhodné zubní pasty. Zaměřte se na bělící zubní pasty, které kromě čištění zubů a ochrany chrupu dokážou také účinně vybělit povrch zubů.

Při tom bělení však chceme dát důraz na slůvko „povrch“. I přes marketingové tahy některých výrobců, jakákoli bělící zubní pasta vybělí „jen“ povrch zubů. Nepůsobí uvnitř zuboviny, nedokážou to. Samozřejmě nemusí to být problém. V závislosti na tom, jak výrazně bělejší zuby chcete, vám může stačit i účinek bělících zubních past.

Pro maximální bělení použijte bělící pásky

Pokud však požadujete ještě bělejší zuby, máte dvě možnosti: první je docela drahá a je jí ambulantní bělení zubů. Druhou možností je levné bělení zubů doma. Hned na úvod však musíme říci, že v tomto případě se rozhodně s cenou nesnižuje i kvalita.

Pokud použijete bělící pásky určené pro domácí bělení zubů, máte produkt, který obsahuje stejné ingredience, jaké používají zubní lékaři při zmíněném ambulantním bělení zubů. Takové bělení zubů je tím pádem nejen účinné, ale také bezpečné.

A navíc je naprosto jednoduché a rozhodně vás nebude sklízet o čas. Používají se jednou denně, počet dní závisí na konkrétních páskech, stejně jako čas aplikace. Můžete je použít kdykoli během dne, podle toho, jak vám to vyhovuje. Nejideálnější je to však odpoledne či podvečer. Těsně před aplikací pásků se totiž nemají mýt zuby.

Discover

Sponsor

Latest

Nehezké jizvy: Víte jak se jich zbavit?

Jizvy obvykle představují estetický problém. Někomu však dotváří drsnou image, jiným překážejí. Věděli jste, že na tomto místě nevyrůstají vlasy a taky...

Skutečný příběh: Můj manžel mě začal podvádět, jeho reakce mě však šokovala více

S Martinem jsme se poznali ještě na střední škole. Zpočátku jsme byli jen kamarády, kteří spolu fungovaly v partii, přibližně na konci...

Jak si najít partnera podle znamení zvěrokruhu. Kdo se k vám nejvíc hodí?

Jak najít partnera snů? Přes seznamku, v baru, v práci, díky společným přátelům či zálibám? Najít toho pravého je někdy jako hledat...

Když dovršíte 35. rok života, začíná stárnutí: Jaký je váš skutečný věk ve srovnání s tím biologickým?

Na otázku, kolik máte let, pravděpodobně odpovíte na základě počtu let, které uplynuly od vašeho narození. To by byl váš chronologický věk.

Chcete podlahu, která bude spojovat ověřenou klasiku a modernost?

Dřevěné parkety vydrží skoro věčnost A přesně takovou výdrž mají kvalitní dřevěné parkety ter Hürne. Ano, dřevěné parkety patří...