Den matek: Ty nejkrásnější citáty věnované všem maminkám

Den matek slavíme 2. květnovou neděli. Letos připadá na 8. 5. Citátů na toto téma nikdy není dost, a proto vám přinášíme ta nejkrásnější slova o vaší nejdražší! Všechno nejlepší, milé maminky!
Nechte se inspirovat těmito citáty a překvapte jimi i tu vaši! Můžete je připsat do pohlednice nebo na sladkou bonboniéru. Určitě se potěší.

„Rozhodnutí, zda mít dítě, je velmi závažné. Znamená to dovolit vlastnímu srdci vyskočit a chodit kolem.” (Elizabeth Stone)

Mateřství je úžasná, ale zároveň i náročná práce. Spíše než o čemkoli jiném je o logistice. Zjistíte, že máte rezervy energie, o kterých jste nikdy nevěděli.” (Deborah Mailman)

„Rovnoprávnost žen je jen velká hloupost. To jsou muži těmi, kteří jsou diskriminováni. Nemohou rodit děti. A nikdo s tím pravděpodobně nic neudělá.“ (Golda Meir)

„Přirozeným stavem mateřství je obětavost. Když se stanete matkou, přestáváte být středem svého vesmíru. Tuto roli přenecháváte svým dětem.” (Jessica Lange)

„Maminka je nejvěrnějším přítelem, kterého máme. Je u nás vždy, když překonáváme těžké životní zkoušky, krize, neúspěchy. Je u nás v neštěstí, pomáhá nám, když nás přátelé opouštějí, když topíme v problémech. Vždy a navzdory všemu bude s námi držet a snažit se pomoci a poradit nám, aby rozptýlila chmury a navrátila mír do našich srdcí.“ (Washington Irving)

„Bůh nemůže být všude, a proto stvořil matky. (Oliver Wendell Holmes)

„Jedna dobrá máma je více než sto učitelů.“ (Johann Gottfried Von Herder)

„Matčina láska k dítěti se nepodobá ničemu jinému na světě. Nezná zákon ani slitování, pronásleduje a ničí vše, co jí stojí v cestě.” (Agatha Christie)

„Mateřská láska je pohon, který obyčejné lidské bytosti dovoluje činit nemožné.“
(Marion C. Garetty)

„Být matkou na plný úvazek je jednou z nejlépe placených prací. Protože odměnou je čistá láska.” (Mildred B. Vermont)

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Potraviny, které vám pomohou více než klasické vitamíny: Lékařka prozradila, v čem to je

Tyto potraviny vás nejen zasytí, ale mají i množství zdravotních benefitů. Jsou zdravé, chutné, obsahují dávku nejdůležitějších vitamínů jako A, C, D, K. No...

Nejlepší čaje na hubnutí: Tyto dokáží zrychlit metabolismus, spalování tuků a snížit krevní tlak

Některé čaje dokážou zrychlit metabolismus a tím i spalování tuků. Kupujte ale čaje kvalitní, nejlépe v čajovnách. Tam byste měli mít jistotu, že obsahují...

Kateřina navrhuje boty, které obouvá i prezidentka: Její lodičky se staly ikonickými

Jak jste se dostali k navrhování bot? Bylo to rozhodnutí, opustit pracovní jistotu a skočit do neznáma náročné?Už od střední školy mě velmi zajímalo...

Sestra mi vždy záviděla muže: Až do tohoto momentu, kdy se karta obrátila a já jsem pochopila, jak se cítí

"Kateřina byla moje jediná sestra a že mezi námi byl jen něco přes roční věkový rozdíl, rozuměli jsme si lépe než všichni ostatní sourozenci....

Co dělat, když vás kolegové pomlouvají radí 123jobs Media

Každý kolektiv je do jisté míry semeništěm pomluv a spiknutí – taková je zkrátka lidská povaha. Sami si musíme uvědomit, že i nám někdy...