Den matek: Ty nejkrásnější citáty věnované všem maminkám

Den matek slavíme 2. květnovou neděli. Letos připadá na 8. 5. Citátů na toto téma nikdy není dost, a proto vám přinášíme ta nejkrásnější slova o vaší nejdražší! Všechno nejlepší, milé maminky!
Nechte se inspirovat těmito citáty a překvapte jimi i tu vaši! Můžete je připsat do pohlednice nebo na sladkou bonboniéru. Určitě se potěší.

„Rozhodnutí, zda mít dítě, je velmi závažné. Znamená to dovolit vlastnímu srdci vyskočit a chodit kolem.” (Elizabeth Stone)

Mateřství je úžasná, ale zároveň i náročná práce. Spíše než o čemkoli jiném je o logistice. Zjistíte, že máte rezervy energie, o kterých jste nikdy nevěděli.” (Deborah Mailman)

„Rovnoprávnost žen je jen velká hloupost. To jsou muži těmi, kteří jsou diskriminováni. Nemohou rodit děti. A nikdo s tím pravděpodobně nic neudělá.“ (Golda Meir)

„Přirozeným stavem mateřství je obětavost. Když se stanete matkou, přestáváte být středem svého vesmíru. Tuto roli přenecháváte svým dětem.” (Jessica Lange)

„Maminka je nejvěrnějším přítelem, kterého máme. Je u nás vždy, když překonáváme těžké životní zkoušky, krize, neúspěchy. Je u nás v neštěstí, pomáhá nám, když nás přátelé opouštějí, když topíme v problémech. Vždy a navzdory všemu bude s námi držet a snažit se pomoci a poradit nám, aby rozptýlila chmury a navrátila mír do našich srdcí.“ (Washington Irving)

„Bůh nemůže být všude, a proto stvořil matky. (Oliver Wendell Holmes)

„Jedna dobrá máma je více než sto učitelů.“ (Johann Gottfried Von Herder)

„Matčina láska k dítěti se nepodobá ničemu jinému na světě. Nezná zákon ani slitování, pronásleduje a ničí vše, co jí stojí v cestě.” (Agatha Christie)

„Mateřská láska je pohon, který obyčejné lidské bytosti dovoluje činit nemožné.“
(Marion C. Garetty)

„Být matkou na plný úvazek je jednou z nejlépe placených prací. Protože odměnou je čistá láska.” (Mildred B. Vermont)

Discover

Sponsor

Latest

Jak se hezky, rychle a zdravě opálit? 3 tipy na dokonalý bronz

Léto se už pomalu blíží as ním i příjemné slunění. Chcete být do června hnědá jako čokoládka? Přestože má pro nás slunce...

Manželovi jsem řekla jednu věc ze své minulosti: Netušila jsem však, co to udělá s naším vztahem

Moje minulost je mou součástíRenáta neměla nouzi o nezdařené vztahy a možná i proto jí na současném manželství tak velmi záleželo. "Chtěla...

Jak mít zářivě bílý úsměv i doma?

U zubů nám samozřejmě nejvíc záleží na zdraví chrupu. Každý se přece chce vyhnout nepříjemné bolesti zubů a řekněme si upřímně i...

Znáte hořčíkový olej, který dokonale hýčká naše svaly?

Všichni sportovci, ať už jsou vrcholoví nebo rekreační se minimálně občas setkají s bolestmi svalů. Stačí „přepísknout“ trénink nebo v soutěži jet na plný...

Sestra mi vždy záviděla muže: Až do tohoto momentu, kdy se karta obrátila a já jsem pochopila, jak se cítí

"Kateřina byla moje jediná sestra a že mezi námi byl jen něco přes roční věkový rozdíl, rozuměli jsme si lépe než všichni...