Bláznivý horoskop na červen 2022: Raději ho neberte až tak vážně

Léto se už blíží! Víte, jaký bude měsíc červen 2022 podle znamení? Přečtěte si náš bláznivý horoskop na červen 2022. Neberte ho však úplně doslova.

Beran
Červen vám přinese dychtivou touhu po nových věcech. Nenechte se deprimovat ubíjející prací a skočte raději na drink s přáteli, kteří vám pomohou vyčistit si hlavu. Jen to s alkoholem moc nepřežeňte, neboť si vyčistíte i žaludek.

Býk
Tento měsíc budou Býci bojovat s negativními myšlenkami jako čokoholici, kteří se pokoušejí držet dietu. Na povrch vyplouvají staré bloky, které v sobě nosíte už delší dobu. Možná najdete také starou blokovou pokutu za parkování.

Blíženci
V červnu budou Blíženci hvězdit rétorickými schopnostmi, díky kterým vás budou všichni kolem „žrát“. Sbalte si kufry a vyražte na exotickou dovolenou, ale před tím raději moc nečerte, aby vás „žraly“ iv plavkách.

Rak
Červen bude pro Raky Amory měsíc plný flirtů. Během tohoto období se budete cítit velmi sebevědomě a přitažlivě. Možná až tak, že znenadání vyběhnete v sexy prádle na ulici vábit nové objekty.

Lev
Červen podpoří Levy v afektovaném chování. Vaše silné emoce dokážete zkrotit jen nějakým bojovým sportem. Můžete například vyzkoušet mlácení do pytle, zahánění se pánví či vyhazování starých harabur.

Panna
V červnu k vám přicvála depka na černém koni. Proto, že se ve svém životě paradoxně nikam neposouváte. Možná bude stačit vytrčit kopýtka do přírody, která vás nabije čerstvými nápady a posune vpřed.

Váhy
Červen bude pro vás plný nejistoty. Začnete o sobě pochybovat a vyhledávat chválení či chlácholení od blízkých. Pokud od nich nic nevymámíte, „chytnete pod krk“ i neznámé a vynucování bude pokračovat.

Štír
Červen vám přinese silné emoce, které budou mít dvojnásobnou sílu. Proto se raději neutápějte nad videem o smutném osudu štěňátek, ale raději si prohlédnete bláznivé dětské tanečky. Otevřete se také čtení otevřených knih.

Střelec
Červen bude měsícem nové etapy života, ve které potkáte někoho nového. A to staré půjde pryč! Proto se zbavte plesnivé skříně, která v sobě skrývá křivdy z minulosti, a hlavně kostlivce – milence z 85-tého.

Kozoroh
Červen vám přinese spoustu něhy a citů. To ve vás vyvolá touhu po stabilním vztahu. Zaplaťte si proto kurz profesionálního flirtu a vyražte do ulic! Pokud toužíte po něčem hlubším, musíte ještě sáhnout po psychologickém kurzu.

Vodnář
Červen bude pro Vodnáře obdobím bujarých večírků a nespoutané zábavy. Ještě štěstí, že pro vás už večírka neplatí a můžete svým smyslem pro humor vábit opačné pohlaví do časných ranních hodin.

Ryby
Červen přinese do života Ryb mnoho změn. Je jen na hvězdách a na náhodách, zda budou směřovat k lepšímu nebo horšímu. Ale pro jistotu se tento měsíc raději neobjednávejte ke kadeřníkovi ani na tetování.

Discover

Sponsor

Latest

Jablka pozitivně ovlivňují imunitu. Jíme je však málo

Ovoce s tradicíVěděli jste, že jablka tvoří 70% celkové úrody slovenského ovoce? Zapsaných máme až 150 různých odrůd! Mezi ty nejoblíbenější patří...

Nejlepší čaje na hubnutí: Tyto dokáží zrychlit metabolismus, spalování tuků a snížit krevní tlak

Některé čaje dokážou zrychlit metabolismus a tím i spalování tuků. Kupujte ale čaje kvalitní, nejlépe v čajovnách. Tam byste měli mít jistotu,...

Dcera se mi nikdy s ničím nesvěřila: První těhotenství ji natolik změnilo, že udělala něco, co bych nikdy nečekala

Jana své dceři Lence nerozuměla. Někdy se jí zdálo, že ji zcela nepoznává a to, co si lidé vysvětlovali jako pubertální odcizení,...

Šikovná Janka má práci snů. Jak se dostala do hollywoodské produkce filmů?

Začněme od začátku. Jak se dívka, která studuje v Nitře žurnalistiku, dostane do Spojených států? Studium tam není sice nemožné, ale poměrně...

Když dovršíte 35. rok života, začíná stárnutí: Jaký je váš skutečný věk ve srovnání s tím biologickým?

Na otázku, kolik máte let, pravděpodobně odpovíte na základě počtu let, které uplynuly od vašeho narození. To by byl váš chronologický věk.