Jakou sukni k čemu? S našimi radami budete vypadat vždy skvěle

Jelikož v posledním období není o příjemné počasí nouze, zřejmě jste již několikrát vytáhli ze skříně sukni. Otázkou však je, s čím sukni kombinovat, abyste dosáhli moderního a trendy vzhledu? Pokusíme se vám dát několik inspirací.

Úzká tužková sukně nebo volnější áčková? Nemusí to být jen o postavě

Dámy, které mají nějaké to kilečko navíc, odpustí začneme-li kombinací, která je určena pro ty z vás, které se mohou pyšnit opravdu skvělou postavou. Tužková sukně s halenkou či elegantním topem a vysokými podpatky je zárukou elegance. Takový outfit si směle můžete obléknout i na formálnější příležitosti.

Tužkové sukně můžete nosit také v ležérnější podobě. Stačí, když si k nim obléknete crop top a obujete tenisky. A samozřejmě, nutností ke crop topům je dokonalé bříško. V případě, že se večer ochladí, můžete obléknout ještě koženou bundu.

Áčkové sukně už dokážou zakrýt i nějaká ta kila navíc a ještě i opticky zeštíhlují, ale rozhodně nejsou určeny jen k tomu. Jsou synonymem ženského vzhledu. Ať už si k nim obléknete tričko, halenku, nebo jiný top, zapravte jej a zvýrazněte tím svůj pas.

I áčkové sukně se dají nosit „dvojí“, elegantně i ležérněji. Elegantní jsou hlavně ty s délkou po kolena, doplněné o podpatky a sako. Chcete-li ležérnější outfit, sukni zkraťte, přidejte k ní tričko, případně krátkou bundu a samozřejmě tenisky.

Riflovina nebo kůže? A co takhle plisovaná sukně?

Stejně jako u mnoha jiných kousků oblečení, nadčasovou klasikou jsou džínové sukně. Taková sukně je ideální kousek pro ležérní outfity. Stačí si k ní obléknout tričko nebo košili, kterou si můžete navíc převázat v pase a nejenže tak zvýrazněte ležérnost tohoto outfitu, ale také ukážete své bříško. Na nohy samozřejmě patří tenisky. A pokud se ochladí? Skvěle poslouží oversize dámské mikiny.

Zpátky k eleganci. Nebo ne tak úplně? I plisované sukně totiž můžete kombinovat do odlišně laděných outfitů. Záleží na tom, zda ji zkombinujete se svetrem a lodičkami, nebo s tričkem a teniskami.

Na závěr jsme si nechali kožené sukně. Ty dokonale vynikají v elegantních outfitech. Oblékáte-li se do práce, přidejte ke kožené sukni halenku nebo jednodušší top, případně svetr. Na nohy samozřejmě lodičky.

V případě, že si oblékáte koženou sukni na párty, vybírejte áčkové střihy, k tomu tričko s nápaditým potiskem a obuv? Co takhle kotníkové kozačky? Chcete-li být středem pozornosti, vyměňte tričko za sexy top, který může klidně i mírně prosvítat. Pokud se tak stane, nebraňte tomu a dejte si černou podprsenku. Zaručeně budete poutat pohledy.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Nevěděla jsem si představit, že se najde muž hodný mé dcery: Tvrdohlavost mě v našem vztahu naučila jedno

Myslela jsem si, že se můj postoj změní tím, jak budou děti růst, ale situace se pouze zhoršovala. Čím více měli potřebu trávit čas...

Jak mít zářivě bílý úsměv i doma?

U zubů nám samozřejmě nejvíc záleží na zdraví chrupu. Každý se přece chce vyhnout nepříjemné bolesti zubů a řekněme si upřímně i velkým výdajům...

Některá základní antibiotika jsou již nepoužitelná

Odolnost bakterií je globální hrozbou. Světová zdravotnická organizace (WHO) hovoří o odolnosti bakterií na antibiotika jako o globální hrozbě. Podle studie, kterou zveřejnil na začátku...

Když dovršíte 35. rok života, začíná stárnutí: Jaký je váš skutečný věk ve srovnání s tím biologickým?

Na otázku, kolik máte let, pravděpodobně odpovíte na základě počtu let, které uplynuly od vašeho narození. To by byl váš chronologický věk. Možná lékař tvrdí,...

Dcera se mi nikdy s ničím nesvěřila: První těhotenství ji natolik změnilo, že udělala něco, co bych nikdy nečekala

Jana své dceři Lence nerozuměla. Někdy se jí zdálo, že ji zcela nepoznává a to, co si lidé vysvětlovali jako pubertální odcizení, se v...